آرت آنلاین verified

تعداد بازدید: 307235     تاريخ ايجاد: 1772 روز پیش

فراخوان ها

ArtOnline
اشتراک گذاري اين فراخوان
فراخوان تخصصی /
فراخوان مسابقه طراحی بیلبورد مسابقات فوتبال یورو 2016 فرانسه

فراخوان مسابقه طراحی بیلبورد مسابقات فوتبال یورو 2016 فرانسه

پانزدهمین دوره مسابقات جام ملت های اروپا، موسوم به یورو 2016، از تاریخ دهم جوئن تا دهم جولای سال 2016 در فرانسه برگزار خواهد شد. برای اولین بار در تاریخ این رقابت ها، 24 تیم جواز حضور در این تورنمنت را خواهند گرفت و مسابقات به صورت شش گروه 4 تیمی، برگزار خواهد شد. 10 استادیوم در نه شهر مختلف فرانسه، میزبان این رقابت ها خواهند بود.

تذکر مهم: منبع و مرجع لوگوها، کاراکتر بازی‌ها، تیمهای حاضر در تورنمنت، حامیان بین المللی و حامیان داخلی و دیگر موارد مهم در این طراحی فقط سایت یوفا می‌باشد.


هدف مسابقه طراحی پوستر:

به دست آوردن بهترین طرح و ایده در چیدمان نمادهای ذکر شده در متن فراخوان به عنوان بیلبورد و پوستر تورنمنت یورو 2016  فرانسه

نمادها و نشانه های مورد نظر به ترتیب اهمیت حضور در بیلبورد:

 استفاده از کاراکتر (شخصیت) یورو 2016 فرانسه  استفاده از لوگو بازی‌های یورو 2016 فرانسه    -استفاده از برج ایفل  استفاده از توپ ویژه مرحله پایانی بازی‌های یورو 2016     -استفاده از لوگو یوفا و لوگو فدراسیون فرانسه به عنوان برگزار کننده بازیها      -استفاده از لوگوی اسپانسرهای بین‌المللی یورو 2016 فرانسه  -   استفاده از لوگوی اسپانسرهای داخلی کشور فرانسه            -استفاده از رنگ‌بندی و تم پوستر رسمی مسابقات یورو 2016 فرانسه    -استفاده از پرچم رسمی 24 کشور حاضر در مرحله نهایی   باتوجه به اینکه تیم ملی 20 کشور از 24 تیم شرکت‌کننده در مرحله نهایی مشخص شده اند و 4 تیم باقی‌مانده تا 26 آبان ماه مشخص خواهند شد و با نظر به محدودیت زمانی این فراخوان، طراحان گرافیک، اتود طرح خود را تهیه و پس از مشخص شدن 4 تیم آخر اثر پرچم 4 کشور را جایگزین نمایند.

ابعاد بیلبورد:

 طرح بیلبورد در ابعاد 3 در 2 متر (افقی) و با رعایت نسبت 3 به 2 اجرای نهایی خواهد شد.

مقررات عمومی واختصاصی فراخوان:

  شرکت برای تمامی هنرمندان در این فراخوان آزاد و بلا مانع است  هر شرکت کننده می‌تواند حد اکثر 3 اثر ارسال نماید  آثار برگزیده توسط هیات مدیره موسسه گردشگری بین المللی انتخاب و اعلام نتیجه خواهد شد  کارفرما در صورت نیاز مجاز به بهره گیری از آثار ارسالی در اسناد تبلیغاتی و ارتباطی موسسه خود می باشد  صحت اطلاعات، حق مالکیت و عواقب حقوقی آثار ارایه شده بر عهده ارسال کننده اثر می‌باشد  امکان ارسال آثار بعد از پایان مهلت فراخوان وجود ندارد   حضور در مسابقه به منزلەی پذیرش قوانین سایت می‌باشد   هنرمندان برنده موظف می باشند اقدام به ارسال فایل قابل چاپ افست و بنر نماید   آثار منتخب در خارج از ایران چاپ و مورد استفاده قرار خواهد گرفت   تصمیم گیری برای موارد پیش بینی نشده در این آیین نامه ودر کل زمان برگزاری مسابقه بر عهده دبیرخانه خواهد بود  کلیه حقوق مادی و معنوی 3 اثر برنده جایزه متعلق به کارفرما می باشد.

شرایط و مسیر ارسال آثار:

  آثار باید از طریق وب سایت آرت آنلاین ( سامانه مدیریت جشنواره ها و مسابقات آنلاین ) ارسال شود   آدرس صفحه اختصاصی مسابقه و مسیر ارسال آثار: www.artonlines.com/euro2016

   هر اثر باید در ابعاد 20 در 30 سانتی متر حالت افقی و در مد RGB با فرمت jpg   و رزولوشن تصویری 200 dpi باشد   کلیه آثار به صورت خصوصی دریافت می شود   پس از پایان داوری فقط شرکت کنندگان در این فراخوان حق رویت و ثبت نظر برای دیگر آثار دریافت شده را خواهند داشت.

تقویم فراخوان:

  اول آبان 1394 آغاز فراخوان و شروع ارسال آثار

  اول آذر 1394 پایان مهلت ارسال آثار

  30 آذر 1394 پایان داوری و اعلام نتیجه

جوایز:

  نفر اول مبلغ چهل میلیون ریال جایزه نقدی

  نفر دوم مبلغ بیست میلیون ریال جایزه نقدی

 نفر سوم مبلغ ده میلیون ریال جایزه نقدی

ارتباط با دبیرخانه:

www.telegram.me/myartonline

info@artonlines.com

02188104744


نمونه طرحهای مورد پسند کارفرما:

1059 روز پیش

1022 روز پیش

googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook

برندگان این فراخوان

رتبه هنرمند اثر انتخاب آثار توسط

آثار ارسال شده :

کل آثار ارسال شده : 43
آثار ارسال شده خصوصی : 43
آثار ارسال شده عمومی : 0

گالری

  • هیچ تصویری موجود نمی باشد

درباره

شرکت کتابسیاه از سال 1384 شمسی و 2005 میلادی با راه اندازی سایت بانک اطلاعات هنرمندان تجسمی ارایه خدمات خود را شروع کرد. ( بانک اطلاعات هنرمندان تجسمی ثبت شده در سازمان ثبت شرکتها به شماره 250637 به تاریخ 21/4/1384 و بامجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی – استان تهران به شماره 2081 ) امروز پس از گذشت سال ها از تاسیس این بانک اطلاعات ، به نظر لازم آمد تا جامع و جهانی اندیشه شود. Artonlines.com حاصل این جهانی اندیشیدن است ایجاد ارتباط در پوسته مسابقه های تخصصی هنری، مسابقه های مردمی ، مسابقه های کودک و نوجوان. سیستمی که طراحی شده است تا نوع جدیدی از ارتباط ایجاد شود. آرت آنلاین این امکان را برای همه فراهم کرده است تا با رعایت استانداردها و قوانین ، اقدام به برگزاری مسابقه نمایند. تا از این مسیر، ارتباطی جدید فراهم شود. پروانه در این محیط نماد یک هنرمند ، عضو سایت و جامعه است. هر پروانه، زیبایی و چهره ی مخصوص به خود را دارد، اما قلب تمام پروانه ها یکی است . هدف آنها یکی است اما ممکن است مسیرهای مختلفی داشته باشند . پروانه های این سایت تاثیر خود را بر جهان خواهند گذاشت . هنرمندان و اعضای سایت ، پروانه های صلح ومحبت را به رسالت خواهند فرستاد. انسانها ، عشق را پیش روی انسان ، تصویر خواهند کرد. پروانه ها صلح را، عدالت را و بخشش را به تصویر خواهند کشید . پروانه ها مقصدی دارند و به سوی هدف بدون ترس پرواز می کنند . صلح ، دوستی و محبت ، میان انسان و انسان ، میان انسان و طبیعت ، میان شمال و جنوب ، میان شرق و غرب، هدف نهایی این است. آرزوی پروانه ی آرت آنلاین ، این است که سفیر صلح و عدالت باشد. برای صلح و عدالت