آرت آنلاین verified

تعداد بازدید: 316407     تاريخ ايجاد: 1800 روز پیش

اخبار

نوشته شده توسط آرت آنلاین در 1104 روز پیش

اشتراک گذاری فراخوان ها در آرت آنلاین

ممکن است دارنده صفحه اختصاصی شرایط یا  امکان ایجاد و مدیریت مسابقه یا فراخوانی جدید را نداشته باشد، این امکان فراهم شده است تا این فرد بتواند  با اشتراک گذاری ، فراخوان و مسابقات  دیگران را باز نشر دهد.

روش اشتراک گذاری فراخوان ها در آرت آنلاین بسیار ساده و کارآمد است. هر برند و دارنده صفحه اختصاصی می تواند فراخوان های دیگر برندها و دارندگان صفحات اختصاصی را در صفحه خود به اشتراک بگذارد. اشتراک گذارنده از این طریق صفحه خود را به روز و فعال می نماید و دنبال کنندگان خود را افزایش می دهد. فرض می کتیم یک رستوران زنجیره ای  50 شعبه در سراسر کشور دارد و هر شعبه یک صفحه اختصاصی ،  برای مدیریت مسابقه ها و فراخوانهای محلی ،  در اختیار دارد و از این مسیر دنبال کنندگان خاص خودش را دارد. 

شعبه مرکزی اقدام به ثبت یک مسابقه  در سطح کشوری می کند در این حالت شعبه های این برند اقدام به اشتراک گذاری و اطلاع رسانی منطقه ای می نمایند. علاوه بر فعال  نمایش دادن صفحه اختصاصی شعبه،  گستره فراخوان نیز به سطح همه دنبال کنندگان برند افزایش پیدا می کند.

ممکن است برندهایی که با حمایت از یکدیگر ، فراخوان ها و مسابقات یکدیگر را به اشتراک بگذارند به طور مثال حمایت دهها موسسه خیریه از یکدیگر و به اشتراک گذاری مسابقات در صفحات هم با هدف حمایت از اهداف مشترک.این امکان برای شرکتهای اقماری بسیار کارآمد و موثر خواهد بود. این اقدام در قوانین سئو باعث اعتبار بیشتر در موتورهای جستجو نیز خواهد شد.

روش اشتراک گذاری فراخوان:

برای خود یک صفحه اختصاصی بسازید :

 روش ایجاد و ثبت صفحه اختصاصی در آرت آنلاین

وارد صفحه اختصاصی برند مورد نظر شوید ، فراخوان مورد نظر را باز نمایید و از طریق دکمه ای که در فلش نمایش داده شده است ، فراخوان مورد نظر به اشتراک در صفحه اختصاصی شما گذاشته می شود.

 تعداد بازدید : 1415

گالری

  • هیچ تصویری موجود نمی باشد

درباره

شرکت کتابسیاه از سال 1384 شمسی و 2005 میلادی با راه اندازی سایت بانک اطلاعات هنرمندان تجسمی ارایه خدمات خود را شروع کرد. ( بانک اطلاعات هنرمندان تجسمی ثبت شده در سازمان ثبت شرکتها به شماره 250637 به تاریخ 21/4/1384 و بامجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی – استان تهران به شماره 2081 ) امروز پس از گذشت سال ها از تاسیس این بانک اطلاعات ، به نظر لازم آمد تا جامع و جهانی اندیشه شود. Artonlines.com حاصل این جهانی اندیشیدن است ایجاد ارتباط در پوسته مسابقه های تخصصی هنری، مسابقه های مردمی ، مسابقه های کودک و نوجوان. سیستمی که طراحی شده است تا نوع جدیدی از ارتباط ایجاد شود. آرت آنلاین این امکان را برای همه فراهم کرده است تا با رعایت استانداردها و قوانین ، اقدام به برگزاری مسابقه نمایند. تا از این مسیر، ارتباطی جدید فراهم شود. پروانه در این محیط نماد یک هنرمند ، عضو سایت و جامعه است. هر پروانه، زیبایی و چهره ی مخصوص به خود را دارد، اما قلب تمام پروانه ها یکی است . هدف آنها یکی است اما ممکن است مسیرهای مختلفی داشته باشند . پروانه های این سایت تاثیر خود را بر جهان خواهند گذاشت . هنرمندان و اعضای سایت ، پروانه های صلح ومحبت را به رسالت خواهند فرستاد. انسانها ، عشق را پیش روی انسان ، تصویر خواهند کرد. پروانه ها صلح را، عدالت را و بخشش را به تصویر خواهند کشید . پروانه ها مقصدی دارند و به سوی هدف بدون ترس پرواز می کنند . صلح ، دوستی و محبت ، میان انسان و انسان ، میان انسان و طبیعت ، میان شمال و جنوب ، میان شرق و غرب، هدف نهایی این است. آرزوی پروانه ی آرت آنلاین ، این است که سفیر صلح و عدالت باشد. برای صلح و عدالت