آرت آنلاین verified

تعداد بازدید: 316418     تاريخ ايجاد: 1800 روز پیش

اخبار

نوشته شده توسط آرت آنلاین در 1095 روز پیش

دیدار شهرام رضائی با نخست وزیر کشور قبرس

تبریز کارتون :شهرام رضائی هنرمند کاریکاتوریست پر افتخار کشورمان و دبیر فرهنگ و هنر آموزش و پرورش ناحیه 1 اردبیل بنا به دعوت مسئولین کشور قبرس که برای دریافت جایزه مسابقه زیتون سال 2015 خود به این کشور سفر کرده بود ضمن دریافت جایزه خود و دیدار با هنرمندان کارتونیست ،بعنوان سفیر فرهنگ و هنر به همراه همسرشان دیداری با نخست وزیر کشور قبرس جناب آقای ( کالینجوو ) داشتند.
هدف از این دیدار علاوه بر صحبت درباره مسائل فرهنگی و هنری و دنیای بدون جنگ و خونریزی ، تاکید برایجاد صلح و آرامش در جهان به وسیله هنر بود همچنین آقای رضائی در این دیدار از کاریکاتوریستها به عنوان سفیران صلح در جهان نام برد این هنرمند همچنین نشان ملی روز استان اردبیل که مدال منقش به نشان سلاطین صفوی بود را از طرف استاندار محترم اردبیل جناب آقای دکتر خدابخش و آقای حاجی زاده رئیس میراث فرهنگی و گردشگری استان به نخست وزیر کشور قبرس جناب آقای ( کالینجوو ) اهدا نمودند. آقای رضائی در این دیدار از حمایتهای دولت کشور قبرس از برگزاری مداوم جشنواره ها و فستیوالهای سالانه بین المللی کارتون و کاریکاتور تقدیر ویژه ای از نخست وزیر آن کشور داشتند .


تعداد بازدید : 1469

گالری

  • هیچ تصویری موجود نمی باشد

درباره

شرکت کتابسیاه از سال 1384 شمسی و 2005 میلادی با راه اندازی سایت بانک اطلاعات هنرمندان تجسمی ارایه خدمات خود را شروع کرد. ( بانک اطلاعات هنرمندان تجسمی ثبت شده در سازمان ثبت شرکتها به شماره 250637 به تاریخ 21/4/1384 و بامجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی – استان تهران به شماره 2081 ) امروز پس از گذشت سال ها از تاسیس این بانک اطلاعات ، به نظر لازم آمد تا جامع و جهانی اندیشه شود. Artonlines.com حاصل این جهانی اندیشیدن است ایجاد ارتباط در پوسته مسابقه های تخصصی هنری، مسابقه های مردمی ، مسابقه های کودک و نوجوان. سیستمی که طراحی شده است تا نوع جدیدی از ارتباط ایجاد شود. آرت آنلاین این امکان را برای همه فراهم کرده است تا با رعایت استانداردها و قوانین ، اقدام به برگزاری مسابقه نمایند. تا از این مسیر، ارتباطی جدید فراهم شود. پروانه در این محیط نماد یک هنرمند ، عضو سایت و جامعه است. هر پروانه، زیبایی و چهره ی مخصوص به خود را دارد، اما قلب تمام پروانه ها یکی است . هدف آنها یکی است اما ممکن است مسیرهای مختلفی داشته باشند . پروانه های این سایت تاثیر خود را بر جهان خواهند گذاشت . هنرمندان و اعضای سایت ، پروانه های صلح ومحبت را به رسالت خواهند فرستاد. انسانها ، عشق را پیش روی انسان ، تصویر خواهند کرد. پروانه ها صلح را، عدالت را و بخشش را به تصویر خواهند کشید . پروانه ها مقصدی دارند و به سوی هدف بدون ترس پرواز می کنند . صلح ، دوستی و محبت ، میان انسان و انسان ، میان انسان و طبیعت ، میان شمال و جنوب ، میان شرق و غرب، هدف نهایی این است. آرزوی پروانه ی آرت آنلاین ، این است که سفیر صلح و عدالت باشد. برای صلح و عدالت