آرت آنلاین verified

تعداد بازدید: 316710     تاريخ ايجاد: 1800 روز پیش

اخبار

نوشته شده توسط آرت آنلاین در 997 روز پیش

برگزیدگان عکس و پوستر 34مین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شدند.

میثم نامدار برنده جایزه اول بخش پوستر شد.

برگزیدگان عکس و پوستر در مراسم افتتاحیه سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر در تماشاخانه سنگلج معرفی شدند

درمراسم افتتاحیه سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با حضور اصحاب رسانه، سعید اسدی دبیر جشنواره، مهدی شفیعی مدیرکل هنرهای نمایشی و جمعی از هنرمندان در تماشاخانه سنگلج شب گذشته برگزار شد.

*برگزیدگان بخش عکس جشنواره تئاتر فجر

در ادامه این مراسم برگزیدگان بخش عکس بخش بدین شرح اعلام شد:

رتبه اول از آن مهرداد متجلی

رتبه دوم کیارش مصیبی

رتبه سوم پرنا بهارعلی

و همچنین تقدیرشدگان عبارتند از: عمار دوستی، حسین اسماعیلی و ساینا قادری.

*برگزیدگان بخش پوستر جشنواره تئاتر فجر

اثر میثم نامدار

رتبه‌های اول تا سوم این بخش عبارتند از:

رتبه اول میثم نامدار

رتبه دوم جواد آتشباری

رتبه سوم میثم قادری

برپایه این گزارش، برگزیدگان بخش «پوستر رویدادهای مرتبط با تئاتر» بدین ترتیب اعلام شد:

رتبه اول سعید رضوانی

رتبه دوم فرشته عابدی

رتبه سوم سینا افشار

در ادامه اسامی برگزیده و تقدیر شده بخش پوستر اعلام شد که اسامی تقدیرشدگان بدین شرح است: سینا افشار و شکوه احمدی.

نا به این گزارش در ادامه مراسم «نیما رئیسی» بازیگر سینما و تلویزیون چند قطعه موسیقی را با صدای خود برای حاضرین اجرا کرد.

در پایان این افتتاحیه در محوطه سالن سنگلج کیکی به مناسبت سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر و همچنین پنجاهمین سالگرد تأسیس تماشاخانه سنگلج بریده شد.

 


تعداد بازدید : 1462

گالری

  • هیچ تصویری موجود نمی باشد

درباره

شرکت کتابسیاه از سال 1384 شمسی و 2005 میلادی با راه اندازی سایت بانک اطلاعات هنرمندان تجسمی ارایه خدمات خود را شروع کرد. ( بانک اطلاعات هنرمندان تجسمی ثبت شده در سازمان ثبت شرکتها به شماره 250637 به تاریخ 21/4/1384 و بامجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی – استان تهران به شماره 2081 ) امروز پس از گذشت سال ها از تاسیس این بانک اطلاعات ، به نظر لازم آمد تا جامع و جهانی اندیشه شود. Artonlines.com حاصل این جهانی اندیشیدن است ایجاد ارتباط در پوسته مسابقه های تخصصی هنری، مسابقه های مردمی ، مسابقه های کودک و نوجوان. سیستمی که طراحی شده است تا نوع جدیدی از ارتباط ایجاد شود. آرت آنلاین این امکان را برای همه فراهم کرده است تا با رعایت استانداردها و قوانین ، اقدام به برگزاری مسابقه نمایند. تا از این مسیر، ارتباطی جدید فراهم شود. پروانه در این محیط نماد یک هنرمند ، عضو سایت و جامعه است. هر پروانه، زیبایی و چهره ی مخصوص به خود را دارد، اما قلب تمام پروانه ها یکی است . هدف آنها یکی است اما ممکن است مسیرهای مختلفی داشته باشند . پروانه های این سایت تاثیر خود را بر جهان خواهند گذاشت . هنرمندان و اعضای سایت ، پروانه های صلح ومحبت را به رسالت خواهند فرستاد. انسانها ، عشق را پیش روی انسان ، تصویر خواهند کرد. پروانه ها صلح را، عدالت را و بخشش را به تصویر خواهند کشید . پروانه ها مقصدی دارند و به سوی هدف بدون ترس پرواز می کنند . صلح ، دوستی و محبت ، میان انسان و انسان ، میان انسان و طبیعت ، میان شمال و جنوب ، میان شرق و غرب، هدف نهایی این است. آرزوی پروانه ی آرت آنلاین ، این است که سفیر صلح و عدالت باشد. برای صلح و عدالت