آرتمیس artmis verified

تعداد بازدید: 23622     تاريخ ايجاد: 1625 روز پیش

اخبار

نوشته شده توسط آرتمیس artmis در 1331 روز پیش

اعطای نشان برترین شرکت تعاونی در صنعت ساختمان به اتحادیه رس


در یازدهمین همایش "زنجیره موفقیت سازمانی"، نشان برترین شرکت تعاونی در حوزه صنعت ساختمان به اتحادیه تعاونی های مسکن نمونه رسا اعطا شد.

دبیرخانه این همایش، پس از مطالعات و ارزیابی های صورت گرفته، اتحادیه رسا را شایسته عنوان برترین شرکت تعاونی در حوزه صنعت ساختمان معرفی کرد.

همچنین در این همایش لوح سپاس برای خدمات و تلاش صادقانه در راستای استحکام پایه های اقتصادی کشور و نزدیک شدن به مرز خودکفایی، به مهندس سید حسن قعه نوئی، مدیرعامل اتحادیه رسا اعطا شد.

همایش زنجیره موفقیت سازمانی، بزرگترین گردهمایی و ضیافت سالیانه بنیانگذاران و مدیران معتبرترین و خوشنام ترین شرکت ها و سازمان های ایرانی است که یازدهمین دوره آن، سیزدهم شهریور ماه امسال در مرکز همایش های بین المللی صداو سیما برگزار شد.

جمع کثیری از مدیران، روسای شرکت ها و موسسات خصوصی و تعاونی موفق کشور در این همایش حضور داشتند.


تعداد بازدید : 0

درباره

برج های تجاری و اداری آرتمیس پروژه ای ملی و فرامنطقه ای این مجموعه به عنوان یک پروژه ملی و فرامنطقه ای در زمینی به مساحت قریب به ۳۱ هزار متر مربع و با زیربنایی حدود ۳۶۵ هزار متر مربع در ساحل شمالی دریاچه چیتگر قرار گرفته است. این پروژه دارای شش برج، شامل هفت طبقه پارکینگ منفی یکپارچه به ظرفیت ۵۰۰۰ خودرو می‌ باشد. بلندترین برج این مجتمع ۳۲ طبقه و کوتاه ترین برج آن ۲۵ طبقه (با احتساب ۷ طبقه پارکینگ) است که قرارگیری برج‌های مذکور به صورت یگپارچه، ساختار کلی آرتمیس را شکل می‌دهد. سهام آرتمیس سرمایه گذاری در پروژه آرتمیس فرصتی با ارزش افزوده بالا در حال حاضر پروژه برج های تجاری و اداری آرتمیس به عنوان فرصت سرمایه گذاری و خرید با ارزش افزوده بالا تعریف شده که با بهره مندی از ساز و کار سهام متری، بستری مناسب برای سرمایه های خرد در پروژه ای ملی و فرامنطقه ای را فراهم کرده است. امکانات رفاهی آرتمیس پیش بینی امکانات رفاهی و تفریحی تاکسی هوایی، مرکز همایش‌ های بین المللی، سینما، شهربازی، هایپر مارکت، مجموعه های ورزشی (استخر، سونا و بدن سازی)، فودکورت، رستوران های بین المللی متنوع و VIP با بهره مندی از چشم انداز دریاچه و ... . فعالیت تاکسی هوایی همزمان با بهره برداری پروژه و برای اولین بار در کشور جهت پذیرایی از مهمانان خارجی در لابی های VIP طبقات فوقانی می باشد که با هلیکوپتر به برج های تجاری و اداری آرتمیس وارد خواهند شد.