آرتمیس artmis verified

تعداد بازدید: 23615     تاريخ ايجاد: 1625 روز پیش

اخبار

نوشته شده توسط آرتمیس artmis در 1331 روز پیش

میثم نوری به عنوان پرسنل نمونه اتحادیه رسا در تیرماه 93 انتخاب شد


مهندس میثم نوری با اتفاق نظر مدیران ارشد پروژه تجاری اداری آرتمیس، به عنوان پرسنل نمونه اتحادیه تعاونی های مسکن نمونه رسا در تیرماه سال 93 انتخاب شد

وی که فارغ التحصیل رشته معماری است از اردیبهشت ماه سال 90 به اتحادیه رسا پیوسته و در حال حاضر در قطعه چهارم پروژه آرتمیس به عنوان سرپرست کارگاه فعالیت می کند.

مهندس نوری تلاش مضاعف در جهت تحقق اهداف پروژه، رهبری تیم همکار برای دستیابی به میزان کار تعریف شده، تلفیق دقت و سرعت به صور همزمان، احترام به دستورات مدیران بالادستی، مشورت با مدیران در خصوص بهبود روند اجرایی پروژه و استفاده از توانایی های واحدهای مرتبط (فنی، پشتیبانی و بازرگانی) را دلیل موفقیت خود در کارش دانست که منجر به انتخاب وی به عنوان یکی از پرسنل نمونه سال 93 شده است.

وی در مورد پروژه بین المللی تجاری اداری آرتمیس که در آن مشغول به کار است نیز گفت: این پروژه با توجه به تیم اجرایی توانمندی که دارد، جزء سریع ترین پروژه های منطقه در روند اجراست و از لحاظ فنی و نوع مصالح مصرفی نیز در تمامی مراحل حرف اول را می زند.

سرپرست کارگاه قطعه چهار پروژه آرتمیس افزود: شاید از دور سازه فلزی این پروژه همانند سایر سازه های فلزی باشد اما در حقیقت پروژه آرتمیس یکی از بهترین و پیچیده ترین سازه ها را به خود اختصاص داده که با گذر زمان و به ثمر رسیدن این پروژه، پیچیدگی و منحصر به فرد بودن آن مشخص خواهد شد.

وی درباره آینده این پروژه بزرگ نیز گفت: آینده پروژه آرتمیس را با توجه به داشتن امتیاز دریاچه و جنگل چیتگر، می توان از هم اکنون دید. در واقع بازدید کنندگان کثیری که همه روزه در کنار جنگل و دریاچه چیتگر به بازدید این مجموعه زیبا و کامل می آیند، دور از ذهن نیست؛ از این رو می توان گفت که سعادت مالی برای کسانی است که در این مجموعه VIPسهمی داشته باشند.


تعداد بازدید : 0

درباره

برج های تجاری و اداری آرتمیس پروژه ای ملی و فرامنطقه ای این مجموعه به عنوان یک پروژه ملی و فرامنطقه ای در زمینی به مساحت قریب به ۳۱ هزار متر مربع و با زیربنایی حدود ۳۶۵ هزار متر مربع در ساحل شمالی دریاچه چیتگر قرار گرفته است. این پروژه دارای شش برج، شامل هفت طبقه پارکینگ منفی یکپارچه به ظرفیت ۵۰۰۰ خودرو می‌ باشد. بلندترین برج این مجتمع ۳۲ طبقه و کوتاه ترین برج آن ۲۵ طبقه (با احتساب ۷ طبقه پارکینگ) است که قرارگیری برج‌های مذکور به صورت یگپارچه، ساختار کلی آرتمیس را شکل می‌دهد. سهام آرتمیس سرمایه گذاری در پروژه آرتمیس فرصتی با ارزش افزوده بالا در حال حاضر پروژه برج های تجاری و اداری آرتمیس به عنوان فرصت سرمایه گذاری و خرید با ارزش افزوده بالا تعریف شده که با بهره مندی از ساز و کار سهام متری، بستری مناسب برای سرمایه های خرد در پروژه ای ملی و فرامنطقه ای را فراهم کرده است. امکانات رفاهی آرتمیس پیش بینی امکانات رفاهی و تفریحی تاکسی هوایی، مرکز همایش‌ های بین المللی، سینما، شهربازی، هایپر مارکت، مجموعه های ورزشی (استخر، سونا و بدن سازی)، فودکورت، رستوران های بین المللی متنوع و VIP با بهره مندی از چشم انداز دریاچه و ... . فعالیت تاکسی هوایی همزمان با بهره برداری پروژه و برای اولین بار در کشور جهت پذیرایی از مهمانان خارجی در لابی های VIP طبقات فوقانی می باشد که با هلیکوپتر به برج های تجاری و اداری آرتمیس وارد خواهند شد.