آرتمیس artmis verified

تعداد بازدید: 23621     تاريخ ايجاد: 1625 روز پیش

اخبار

نوشته شده توسط آرتمیس artmis در 1331 روز پیش

پایان عملیات نصب ابنیه فلزی تاج سد دریاچه شهدای خلیج فارس


متعاقب اتمام عملیات نصب سازه های فلزی، پروژه احداث ابنیه تاج سد دریاچه شهدای خلیج فارس وارد مرحله نازک کاری شد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، عملیات نصب ابنیه فلزی تاج سد به عنوان یکی از مهمترین اقدامات مربوط به گام دوم پروژه احداث دریاچه شهدای خلیج فارس به طور کامل انجام شده و تلاش برای تکمیل پوشش نمای این ابنیه به زودی آغاز خواهد شد.

گفتنی است بخش اصلی این سازه 500 تنی شامل سازه ای قوسی شکل به ارتفاع حدود 8 متر می باشد. سایر بخش های سازه تاج سد را قوس های کوچکتر در طرفین سازه اصلی تشکیل می دهند به طوری که 3 سازه قوسی در غرب و 4 سازه قوسی در شرق سازه اصلی قرار می گیرند؛ سازه هایی که هرچه از قوس اصلی فاصله می گیرند، کوچک و کوچکتر می شوند تا به لحاظ جنبه های معماری، تداعی کننده موج هایی باشند که در اثر برخورد سنگ به سطح آب ایجاد شده و رفته رفته دچار میرایی می شوند.


تعداد بازدید : 0

درباره

برج های تجاری و اداری آرتمیس پروژه ای ملی و فرامنطقه ای این مجموعه به عنوان یک پروژه ملی و فرامنطقه ای در زمینی به مساحت قریب به ۳۱ هزار متر مربع و با زیربنایی حدود ۳۶۵ هزار متر مربع در ساحل شمالی دریاچه چیتگر قرار گرفته است. این پروژه دارای شش برج، شامل هفت طبقه پارکینگ منفی یکپارچه به ظرفیت ۵۰۰۰ خودرو می‌ باشد. بلندترین برج این مجتمع ۳۲ طبقه و کوتاه ترین برج آن ۲۵ طبقه (با احتساب ۷ طبقه پارکینگ) است که قرارگیری برج‌های مذکور به صورت یگپارچه، ساختار کلی آرتمیس را شکل می‌دهد. سهام آرتمیس سرمایه گذاری در پروژه آرتمیس فرصتی با ارزش افزوده بالا در حال حاضر پروژه برج های تجاری و اداری آرتمیس به عنوان فرصت سرمایه گذاری و خرید با ارزش افزوده بالا تعریف شده که با بهره مندی از ساز و کار سهام متری، بستری مناسب برای سرمایه های خرد در پروژه ای ملی و فرامنطقه ای را فراهم کرده است. امکانات رفاهی آرتمیس پیش بینی امکانات رفاهی و تفریحی تاکسی هوایی، مرکز همایش‌ های بین المللی، سینما، شهربازی، هایپر مارکت، مجموعه های ورزشی (استخر، سونا و بدن سازی)، فودکورت، رستوران های بین المللی متنوع و VIP با بهره مندی از چشم انداز دریاچه و ... . فعالیت تاکسی هوایی همزمان با بهره برداری پروژه و برای اولین بار در کشور جهت پذیرایی از مهمانان خارجی در لابی های VIP طبقات فوقانی می باشد که با هلیکوپتر به برج های تجاری و اداری آرتمیس وارد خواهند شد.