آرتمیس artmis verified

تعداد بازدید: 23618     تاريخ ايجاد: 1625 روز پیش

اخبار

نوشته شده توسط آرتمیس artmis در 1331 روز پیش

بهره برداری از فاز دوم دریاچه چیتگر در شهریور ماه


شهردار منطقه 22 تهران ازبهره‌برداری از فاز دوم مجموعه دریاچه چیتگر (شهدای خلیج‌فارس) در شهریورماه امسال خبر داد.

قاسم مولایی با بیان اینکه فاز دوم این پروژه در ضلع شرقی دریاچه واقع شده است، گفت: پیش‌بینی می‌شود با بهره‌برداری از فاز دوم پروژه، تعداد گردشگران و بازدیدکنندگان از مجموعه تا دو برابر افزایش پیدا کند.

به گفته وی، زمین بازی‌های کابلی، سرسره بادی، سینما 6 بعدی هرمی، چرخ و فلک، نمازخانه، 7480 متر معبر اصلی و پیاده راه، 5920 متر پیست دوچرخه سواری همچنین فضاهای ساحلی شن‌ریزی شده، باغ صخره‌ای، استیج روباز، 64 چشمه سرویس بهداشتی، فضاهای تجاری، آبنمای زیر سطحی و فضاهای گسترده درختکاری و گلکاری شده از جمله کاربری‌های تعیین شده فاز دوم دریاچه شهدای خلیج‌فارس است که تا شهریورماه امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

شهردار منطقه 22 تهران با اشاره به اینکه کاربری دریاچه شهدای خلیج‌فارس فرامنطقه‌ای، فراشهری و حتی در حد ملی طراحی شده است، افزود: تمام موارد زیست‌محیطی و بهداشتی دریاچه کاملا مطالعه شده است و هیچ معضل و مشکلی از این نظر برای شهر و منطقه در برندارد و نظارت دقیق و مستمری بر آن صورت می‌گیرد.


تعداد بازدید : 0

درباره

برج های تجاری و اداری آرتمیس پروژه ای ملی و فرامنطقه ای این مجموعه به عنوان یک پروژه ملی و فرامنطقه ای در زمینی به مساحت قریب به ۳۱ هزار متر مربع و با زیربنایی حدود ۳۶۵ هزار متر مربع در ساحل شمالی دریاچه چیتگر قرار گرفته است. این پروژه دارای شش برج، شامل هفت طبقه پارکینگ منفی یکپارچه به ظرفیت ۵۰۰۰ خودرو می‌ باشد. بلندترین برج این مجتمع ۳۲ طبقه و کوتاه ترین برج آن ۲۵ طبقه (با احتساب ۷ طبقه پارکینگ) است که قرارگیری برج‌های مذکور به صورت یگپارچه، ساختار کلی آرتمیس را شکل می‌دهد. سهام آرتمیس سرمایه گذاری در پروژه آرتمیس فرصتی با ارزش افزوده بالا در حال حاضر پروژه برج های تجاری و اداری آرتمیس به عنوان فرصت سرمایه گذاری و خرید با ارزش افزوده بالا تعریف شده که با بهره مندی از ساز و کار سهام متری، بستری مناسب برای سرمایه های خرد در پروژه ای ملی و فرامنطقه ای را فراهم کرده است. امکانات رفاهی آرتمیس پیش بینی امکانات رفاهی و تفریحی تاکسی هوایی، مرکز همایش‌ های بین المللی، سینما، شهربازی، هایپر مارکت، مجموعه های ورزشی (استخر، سونا و بدن سازی)، فودکورت، رستوران های بین المللی متنوع و VIP با بهره مندی از چشم انداز دریاچه و ... . فعالیت تاکسی هوایی همزمان با بهره برداری پروژه و برای اولین بار در کشور جهت پذیرایی از مهمانان خارجی در لابی های VIP طبقات فوقانی می باشد که با هلیکوپتر به برج های تجاری و اداری آرتمیس وارد خواهند شد.