جشنواره عکس چادرهای آسمانی verified

تعداد بازدید: 41495     تاريخ ايجاد: 1311 روز پیش

اخبار

نوشته شده توسط جشنواره عکس چادرهای آسمانی در 1190 روز پیش

مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره عکاسی چادرهای آسمانی تمدید شد

دبیر نخستین جشنواره عکاسی مردمی چادرهای آسمانی با بیان اینکه در مهلت یک ماهه آثار زیادی به سایت جشنواره ارسال شده است، گفت: با توجه به افزایش شرکت کنندگان و درخواست های متعدد شهروندان، مهلت ارسال آثار به نخستین دوره این جشنواره تا 22 مرداد ماه سال جاری تمدید شده است.

به گزارش ستاد خبری نخستین جشنواره عکاسی تخصصی و مردمی چادرهای آسمانی،دبیر این جشنواره،  جلال عطارزاده گفت:  اعضای هیئت داوران جشنواره در شورای سیاست گذاری انتخاب شده اند. وی در ادامه اظهار داشت: افشین شاهرودی، مجتبی آقایی و بابک فروتنی داوری  این جشنواره را به عهده دارند.

وی افزود: شرکت در این جشنواره برای هنرمندان عکاس در بخش حرفه‌ای و تخصصی و برای همه علاقمندان در بخش مردمی مسابقه عکاسی چادرهای آسمانی آزاد است و علاقمندان می‌توانند در بخش مردمی با دوربین‌های خانگی و گوشی‌های موبایل عکاسی و سه اثر را با موضوع عکاسی با چادر از دختران زیر ۹ سال، تا ۲۲ مرداد ماه سال جاری از طریق صفحه اختصاصی فراخوان چادر های آسمانی  در سایت آرت آنلاین www.artonlines.com/chador_asemani  ارسال کنند.

به گفته عطارزاده، نخستین دوره این جشنواره با حمایت معاونت اجتماعی ناجا و به همت موسسه عزیزستان در دوبخش مردمی و تخصصی با محوریت عکاسی از دختران زیر 9 سال با پوشش چادر برگزار می­شود.

عطارزاده در ادامه با بیان اینکه در این جشنواره به نفرات اول تا سوم در بخش تخصصی و به پنج نفر در بخش مردمی هدایای نقدی  تعلق خواهد گرفت، یادآور شد: حضور دختران زیر ۹ سال با پوشش چادر در بازی، ورزش، جشن‌ها و مراسم شادی، اماکن تفریحی، اماکن مذهبی، اماکن فرهنگی، مهمانی‌های خانوادگی، در حال نماز، ارتباط با والدین و دیگر اعضای خانواده، ارتباط با دختران هم سال و ارتباط با پسران هم سال از جمله موضوعات و مضامین آثار ارسالی جشنواره است.

این مدرس رشته گرافیک دانشگاه، با تقدیر از معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره ­برداری مترو تهران به خاطر طراحی، چاپ و نصب پوستر جشنواره در ایستگاه­های متروی تهران، از سایر سازمانها و ارگان­های دولتی و غیردولتی همچون صدا وسیما، سازمان تبلیغات اسلامی، ستاد احیاء امر به معروف، شهرداری تهران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دعوت کرد تا از این حرکت فرهنگی و هنری در راستای گسترش فرهنگ عفاف و حجاب حمایت و پشتیانی کنند.

تلفن : 88104883- 09354082189

پایان پیام/


تعداد بازدید : 1884

درباره

طراح و دبیر جشنواره: جلال عطار زاده هیات داوران: 1- مجتبی آقایی 2- افشین شاهرودی 3- بابک فروتنی جوایز بخش حرفه ای و تخصصی: نفر اول: لوح افتخار و مبلغ چهل میلیون ریال ( چهار میلیون تومان ) وجه نقد نفر دوم: لوح افتخار و مبلغ سی میلیون ریال ( سه میلیون تومان ) وجه نقد نفر سوم: لوح افتخار و مبلغ بیست میلیون ریال ( دو میلیون تومان ) وجه نقد جوایز بخش مردمی: پنج جایزه 2000000 ریالی ( دویست هزار تومان ) به پنج عکس برگزیده