جشنواره بین المللی فیلم ویدیویی یاس verified

تعداد بازدید: 18718     تاريخ ايجاد: 1215 روز پیش

اخبار

نوشته شده توسط جشنواره بین المللی فیلم ویدیویی یاس در 1211 روز پیش

«حسین مسافر آستانه» دبیر جشنواره فیلم یاس شد


 به گزارش ایلنا، حجت‌الله ایوبی طی حکمی؛ حسین مسافرآستانه را به‌عنوان دبیر سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ویدئویی یاس منصوب کرد.

متن حکم مسافر آستانه به شرح زیر است:

 به موجب این حکم به سمت دبیر سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ویدئویی یاس منصوب می‌شوید.

برگزاری این جشنواره در استان مازندران علاوه بر اجرای سیاست تمرکز زدایی و عدالت فرهنگی، فرصت بسیار مناسبی برای کشف و شناسایی استعدادهای فراوان این استان است. امید است با همکاری و همدلی با مدیران استان، سومین جشنواره فیلم‌های ویدئویی باشکوه هرچه بیشتر برگزار و رشد و بالندگی سینمای کشور را موجب شود. موفقیت‌های روزافزونتان را از خداوند متعال خواستارم.

رئیس سازمان سینمایی در حکم دیگری،  علیرضا یونسی(معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان مازندران) را به‌عنوان رئیس ستاد اجرایی سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ویدئویی یاس در استان مازندران منصوب کرد.

متن حکم یونسی به شرح زیر است:

 ضمن قدردانی از تلاش‌های ارزنده شما و دکتر ربیع فلاح(استاندار محترم مازندران) در برگزاری باشکوه جشنواره یاس در سال گذشته، به موجب این حکم به سمت رئیس ستاد اجرایی سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ویدیویی یاس در استان مازندران منصوب می‌شوید.

امید است با کمک اهالی فرهنگ و هنر و همّت والای مدیران استان، این رویداد مهم در اوج شکوه برگزار و گامی بلند برای شناسایی استعدادهای درخشان استان برداشته شود. موفقیت‌های روزافزونتان را از خداوند بزرگ خواستارم.


تعداد بازدید : 0

درباره

دبیرخانه سومین جشنواره بین المللی فیلم ویدیویی یاس به منظور تقویت و توسعه طراحی پوستر در فعالیت های فرهنگی و هنری و نقش و جایگاه این هنر- صنعت و همچنین توجه ویژه و حمایت از هنرمندان جوان این عرصه، پوستر سومین دوره این جشنواره را در سایت آرت آنلاین به فراخوان عمومی هنرمندان میگذارد. سومین دوره جشنواره بین المللی فیلم ویدیویی یاس در سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی توسط موسسه رسانه های تصویری و با حمایت سازمان سینمایی به منظور تشویق فیلمسازان و تقدیر از سازندگانی که مبادرت به تولید آثاری با مضامین اسلامی و ملی نموده اند و درصددند تا عالیترین مفاهیم انسانی را درقالبی هنرمندانه کشف و بیان نمایند، از تاریخ اول تا ششم مهر ماه سال جاری در استان مازندران برگزار می نماید.