نویان تجارت کارا verified

تعداد بازدید: 21553     تاريخ ايجاد: 1426 روز پیش

اخبار

نوشته شده توسط نویان تجارت کارا در 1283 روز پیش

برگزاری جلسه مدیران ارشد شرکت کارا

جلسه مدیران ارشد شرکت کارا  با حضور علی بهادری مدیرعامل، حاج صمد قربانی زاده رئیس هیات مدیره و اصغر عسکری عضو هیئت مدیره در دفتر معالی آباد برگزار شد.

در این جلسه مدیران بخش های مختلف شرکت هم حضور داشتند تا اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شرکت تعیین و بررسی شود.
بهادری مدیرعامل شرکت گفت: امروز وقتی برای استراحت نداریم و همگی می بایستی با تمام توان تلاش کنند تا با عبور از باازار ایران، خاورمیانه و آسیا در بازارهای جهانی بتوانیم حضور یابیم.
وی افزود: در مسائل و مشکلات شرکت پیگیر باشید و رعایت ضوابط، قانون و اخلاق از مهمترین اصول کارکنان شرکت کارا می بایست باشد.
حاج صمد قربانی زاده اظهار داشت: شرکت برنام های کوتاه مدت و بلند طراحی کرده که که در پنج سال نخست بستر سازی شرکت انجام شد و در پنج سال دوم ساماندهی هدف ما است که یک سال از برنامه دوم گذشته و خوشبختانه بدون هیچ مشکلی با نیروی تمام در حال پیشرفت هستیم.
وی اظهار داشت: مدیران بخش های مختلف شرکت می بایست به بهترین حالت و در سریعترین زمان ممکن اهداف شرکت را به نتیجه برسانند و در این راه تمامی امکانات در اختیار آنها می باشد.
اصغر عسکری عضو هیئت مدیره هم با اشاره به اینکه شرکت کارا همانند خانه خود ما است افزود: برای همه فعالیت ها برنامه و هدف تعیین کنید و برای اجرایی کردن پیگیر باشیم وطرحایی نو و جدید ارائه دهیم تا شرکت هر روز رو به پیشرفت باشد.
در پایان جلسه هم مدیران بخش های مختلف خلاصه ای از فعالیت ها و برنام های خود ارائه دادند.

تعداد بازدید : 0

گالری

  • هیچ تصویری موجود نمی باشد

درباره

شرکت نویان تجارت کارا در مرداد ماه سال 1388 باهدف خدمت به جامعه کشور و در راستای حمایت از مشتریان و شرکای تجاری خود، وارد این عرصه عظیم گردید و شرکت را با شماره 353560 در اداره ثبت شرکتها ثبت نمود. پس از آن و در ادامه فعالیت ها، این شرکت به عنوان شرکت مادر شرکت های زیرمجموعه خود که هر کدام به صورت صد در صد سهام متعلق به شرکت کارا می باشد، اقدام به فعالیت نمود. شرکت های زیر مجموعه شرکت کارا: شرکت تجارت خودرو کارا شرکت ساخت و ساز کارا شرکت حمل و نقل توانمند کارا شرکت گردشگری کارا مجموعه فرهنگی ورزشی آرمان کارا شرکت هنری کارا در ذیل اهم موضوعات فعالیت شرکت بصورت کلی اشاره گردیده است: 1. صادرات و واردات کلیه کالاهای بازرگانی مجاز 2. تولید و فروش خودرو و لوازم یدکی 3. خدمات پس از فروش خودرو 4. انجام کلیه فعالیت های عمرانی اعم از ساخت و ساز ، مشارکت در ساخت و اخذ و اعطای نمایندگی از شرکتهای داخلی و خارجی 5. ایجاد نمایشگاه در داخل و خارج کشور 6. ایجاد شعب نمایندگی در سراسر کشور 7. اخذ وام و تسهیلات از بانکها و موسسات مالی و اعتباری 8 . شرکت در مزایدات و مناقصات دولتی و خصوصی