نویان تجارت کارا verified

تعداد بازدید: 21557     تاريخ ايجاد: 1426 روز پیش

اخبار

نوشته شده توسط نویان تجارت کارا در 1283 روز پیش

ساخت بزرگ‌ترین مجموعه ورزشی و گردشگری کشور در شیراز با سرمایه‌گذاری شرکت کارا

به گزارش روابط عمومی شرکت کارا، در جلسه‌ای که عصر امروز با حضور کمانه مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس و اعضای هیات مدیره شرکت نویان تجارت کارا برگزار شد، طرح ساخت بزرگ‌ترین مجموعه تخصصی ورزشی و گردشگری کشور با سرمایه‌گذاری این شرکت در شیراز مطرح شد.


در این جلسه علی بهادری مدیرعامل شرکت کارا اهداف بلندمدت و کوتاه‌مدت شرکت را عنوان کرد و گفت: ما می‌خواهیم تحولی بزرگ در صنعت ورزش استان و کشور به وجود آوریم و ساخت بزرگ‌ترین مجموعه تخصصی ورزشی  و گردشگری از نخستین برنامه‌های شرکت است.

اصغر عسکری عضو هیات مدیره این شرکت اظهار داشت: ساخت ورزشگاه پیشرفته 15 هزارنفری، هتل، مجموعه آبی ورزشی و تفریحی، سالن چندمنظوره ازجمله طرح‌های این شرکت است که با برنامه‌ریزی‌های دقیق می‌توان برای مردم استان درآمدزایی فراوانی ایجاد کرد.

صمد قربانی زاده رئیس هیات مدیره هم گفت: در فاز نخست این طرح که در زمینی به مساحت 100 هزار مترمربع اجرا می‌شود در مرحله نخست هزار نفر مشغول به کار می‌شوند و می‌توان مسابقات مهم کشوری و بین‌المللی را باکیفیت بالایی در این مجموعه برگزار کرد.

غلامرضا کمانه مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن استقبال از حضور سرمایه‌گذاران در ورزش گفت: ما از حضور و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی درزمینهٔ ورزش حرفه‌ای با تمام امکانات و توانمان حمایت می‌کنیم و آماده هرگونه همکاری هستیم.

وی افزود: با برنامه‌هایی که این شرکت ارائه داده است مطمئن هستم ورزش استان و کشور رشد چشمگیری خواهد داشت.


کمانه در پایان از اقدام ارزشمند این شرکت برای سرمایه‌گذاری و ساخت مجموعه ورزشی تقدیر و تشکر کرد.

تعداد بازدید : 0

گالری

  • هیچ تصویری موجود نمی باشد

درباره

شرکت نویان تجارت کارا در مرداد ماه سال 1388 باهدف خدمت به جامعه کشور و در راستای حمایت از مشتریان و شرکای تجاری خود، وارد این عرصه عظیم گردید و شرکت را با شماره 353560 در اداره ثبت شرکتها ثبت نمود. پس از آن و در ادامه فعالیت ها، این شرکت به عنوان شرکت مادر شرکت های زیرمجموعه خود که هر کدام به صورت صد در صد سهام متعلق به شرکت کارا می باشد، اقدام به فعالیت نمود. شرکت های زیر مجموعه شرکت کارا: شرکت تجارت خودرو کارا شرکت ساخت و ساز کارا شرکت حمل و نقل توانمند کارا شرکت گردشگری کارا مجموعه فرهنگی ورزشی آرمان کارا شرکت هنری کارا در ذیل اهم موضوعات فعالیت شرکت بصورت کلی اشاره گردیده است: 1. صادرات و واردات کلیه کالاهای بازرگانی مجاز 2. تولید و فروش خودرو و لوازم یدکی 3. خدمات پس از فروش خودرو 4. انجام کلیه فعالیت های عمرانی اعم از ساخت و ساز ، مشارکت در ساخت و اخذ و اعطای نمایندگی از شرکتهای داخلی و خارجی 5. ایجاد نمایشگاه در داخل و خارج کشور 6. ایجاد شعب نمایندگی در سراسر کشور 7. اخذ وام و تسهیلات از بانکها و موسسات مالی و اعتباری 8 . شرکت در مزایدات و مناقصات دولتی و خصوصی