کتابسیاه 1397 verified

تعداد بازدید: 12968     تاريخ ايجاد: 498 روز پیش

اخبار

نوشته شده توسط کتابسیاه 1397 در 472 روز پیش

جشن رونمايي کتاب سياه در خانه ي هنرمندان ايران ( سال 1385)


کتاب سياه عنوان اولين کتاب معرفي هنرمندان تجسمي ايران است که با هدف معرفي هنرمندان و آثار آنها در اين حوزه هنري روز دوشنبه 22 آبان ماه در تالار بتهوون خانه ي هنرمندان ايران رونمايي خواهد شد. 
به گزارش سايت خبري خانه ي هنرمندان ايران، کتاب سياه، عنوان کتابي است که شرکت هاي هنري و هنرمندان جهاني را با ارايه آثار آنها معرفي مي نمايد. اين کتاب در واقع بانک اطلاعات هنرمندان تجسمي ايران است که به منظور معرفي وگردآوري آثار آنها در حوزه هاي عکاسي، طراحي - گرافيک، نقاشي - نگارگري، مجسمه سازي، صنايع دستي- سفالگري، دکوراسيون، خطاطي و نقاشي - خط فراهم شده است. در همين زمينه ايجاد بانک اطلاعات هنرمندان تجسمي ايران به صورت سايت اينترنتي و چاپ کتاب آثار پيشکسوتان، اساتيد و هنرمندان جوان به منظور بالا بردن سطح آموزشي و امکان دسترسي آنلاين به آثار ديگر هنرمندان ايراني نيز پيش بيني شده است. 
صاحب امتياز و مدير مسوول کتاب سياه ( بانک اطلاعات هنرمندان تجسمي ايران) محمود همتي ترابي است.  گفتني است، جشن رونمايي کتاب سياه طي مراسمي ويژه روز دوشنبه 22 آبان ماه در تالار بتهوون  خانه ي هنرمندان ايران برگزار خواهد شد.

لینک خبر: روزنامه آفرینش


تعداد بازدید : 0

فراخوان ها

  • هیج آیتمی موجود نمی باشد

درباره

کانون آگهی و تبلیغاتی کتابسیاه در سال 1383 از اداره کل ارشاد استان تهران مجوز فعالیت گرفت و در سال 1384 در اداره ثبت شرکتها ثبت شد. هدف شرکت هنری کتابسیاه ارایه خدمات هنری، فروش اثار هنری، ارایه خدمات به هنرمندان، ایجاد پل ارتباطی آنلاین مردم با هنرمندان ، ایجاد بانک اطلاعات و چاپ آثار هنرمندان تجسمی ایران به صورت کتاب است. این هدف در قالب سایت http://blackbook.ir ظاهر شد و با چاپ اولین کتاب آثار هنرمندان تجسمی در سال ۱۳۸۵ و عرضه به بازار کتاب ادامه یافت. شرکت کتابسیاه در ادامه اقدام به برگزاری جشنواره ها و مسابقات هنری متعددی نمود و این مسابقات را در سایتی تخصصی به آدرس اینترنتی http://www.artonlines.com ساماندهی کرد و به موفقیتی بی نظیر و بی مانند در ایران دست یافت. فروش آنلاین آثار هنرمندان تجسمی از دیگر برنامه های در دست اقدام شرکت کتابسیاه است. کتابسیاه 1396 عنوان فراخوانی جدید است . فراخوان کتابسیاه 1396 با کسب تجارب سالهای گذشته قرار است به صورت حرفه ای و سالانه انجام شود. فراخوان کتابسیاه 1396 ، عنوانی برای فراخوانهای سالانه شرکت کتابسیاه است . در این روش آثار در گروه های مختلف تخصصی به صورت آنلاین دریافت ، داوری و انتخاب خواهند شد. آثار منتخب در نمایشگاهی با همین عنوان به نمایش گذاشته خواهند شد. آثار راه یافته به کتاب، مطابق سنوات گذشته پس از اخذ مجوز چاپ کتاب از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مجوز هنرمند چاپ خواهند شد.