انجمن معلولان پارس verified

تعداد بازدید: 50057     تاريخ ايجاد: 1604 روز پیش

اخبار

نوشته شده توسط انجمن معلولان پارس در 1331 روز پیش

انجمن معلولان پارس تهران با ۱۵۸ امتیاز نایب قهرمان شدمعصومه صدر، نایب رئیس انجمن شنا جانبازان و معلولین با اعلام این خبر گفت: چهارمین دوره مسابقات شنا بانوان به میزبانی قم و با حضور شناگرانی از هیئت قم، انجمن معلولین پارس تهران، هیئت اردبیل و هیئت گیلان برگزار شد.

وی افزود: در این مسابقات با احتساب مربیان و سرپرستان، ۴۰ نفر شرکت کننده داشتیم که در ۵ ماده انفرادی و یک ماده تیمی در استخر حجاب شهر قم با هم به رقابت پرداختند و هر شناگر مجاز بود در ۴ رشته انفرادی و یک رشته تیمی شرکت کند.

صدر خاطر نشان کرد: در پایان این مسابقات هیئت قم با امتیاز ۱۹۹ در جایگاه اول ایستاد، انجمن معلولین پارس تهران با ۱۵۸ امتیاز نایب قهرمان شد، عنوان سوم به هیئت اردبیل با ۱۵۰ امتیاز رسید و هیئت گیلان نیز با ۶۱ امتیاز چهارم شد.
تعداد بازدید : 0

درباره

انجمن معلولان پارس یک انجمن مردم‌نهاد است که در سال ۹۱ فعالیت خودش را به شکل حرفه‌ای آغاز کرده است. این انجمن به همت خود معلولین، اردوهای گردشگری در تهران و سراسر ایران برگزار می‌کند و یکی از فعال‌ترین انجمن‌ها در تقویت حوزه گردشگری معلولان در کشور به حساب می‌آید. به مناسبت روز جهانی معلولان، بهانه خوبی پیدا کردیم تا با محمد اسمعیل شیخ قرائی، مدیرعامل این انجمن، در رابطه با فعالیت‌های و اهداف انجمن معلولان پارس گفت‌و‌گویی داشته باشیم.